مقالات

یو پی اس در سیستم های مخابراتی

یو پی اس در سیستم های مخابراتی

یو پی اس در سیستم های مخابراتی

یو پی اس در سیستم های مخابراتی

جدیدترین سیستم های یو پی اس برای سیستم های مخابراتی و متحرک کاملاً جمع و جور هستند و دارای شارژر داخلی، گزینه هایی برای باتری های خارجی و داخلی دارای ترانسفورماتور هستند و در انواع ترکیبی قرار دارند. برای اجرای صحیح راه اندازی ارتباط از راه دور و شبکه بی سیم، باید یک زیرساخت قدرت مطمئن وجود داشته باشد. زیرا مدیریت نیرو برای سایت های مخابراتی در فضای باز و سرپوشیده بسیار مهم است. نیاز سیستم های UPS در بخش مخابرات، می تواند به طور گسترده ای به دو دسته فعال و غیرفعال تقسیم شود.

امتیاز UPS برای این الزامات متفاوت است. برای MSC ها، میزان توان UPS در محدوده 120-160 kVA است. برای BSC ها 40kVA است. و برای برج ها حداکثر 10kVA. همچنین هنگامی که سیستم UPS روی خود برج نصب شود رده بندی کمتری از 1-2 کیلو ولت لازم است برای مناطق کاربردی فناوری اطلاعات، اندازه سیستم UPS موردنیاز 400-600 کیلو ولت بیشتر است.

سیستم های یو پی اس AC و DC برای تجهیزات موبایل نیز لازم است. تاکنون از سیستم های UPS میراثی (سیستم های بزرگ متمرکز) بطور گسترده استفاده شده است. اما روند به سمت استفاده از سیستم های UPS ماژولار، مقیاس پذیر و بسیار با انرژی با افزونگی N + X و همچنین نظارت و کنترل از راه دور برای راه حل های مدیریت انرژی در حال تغییر است. با چنین راه حل هایی می توانید با افزایش بار مقیاس خود را افزایش دهید.

به گفته کارشناسان، سیستم های UPS آنلاین تبدیل مضاعف انتخاب مناسبی برای بخش مخابرات است. در برج های موبایل، اپراتورها بیشتر نگران جنبه های صرفه جویی در مصرف انرژی هستند. هر برج دارای یک فرستنده تجهیزات مربوط به منبع تغذیه، سیستم تهویه هوا، ژنراتور و غیره است.

خریداران باید جنبه های صرفه جویی در مصرف انرژی را به دقت بررسی کنند. زیرا این عملکرد با دیگر کارکردهای مهم ارائه خدمات تلفن همراه که توسط TRAI کنترل می شوند مرتبط است. مانند افت تماس، کیفیت صدا و غیره.

کاربران باید به دنبال قابلیت اطمینان، انعطاف پذیری، دوام و محصولات مقرون به صرفه باشند. تولید کنندگان همچنین محصولات و راه حل های نوآورانه و متناسب برای تطابق با سرعت سریع تحولات تکنولوژیکی در بخش ارتباطات ارائه می دهند. راه حل های طراحی شده برای محافظت از تجهیزات در هنگام خرابی، آسیب و از بین رفتن داده ها به دلیل مشکلات برق بهترین انتخاب هستند. با این حال کدام راه حل برای محافظت از قدرت یا مدیریت مناسب است؟! زیرا این محصولات بسیار گران هستند.

روند حرکت به سمت سیستم های جمع و جور و راه حل های مبتنی بر رک حرکت می کند تا فضای مورد نیاز را به حداقل برساند. از آنجا که شبکه ها پیچیده و دور از دسترس هستند و از سایت های کنترل از راه دور اداره می شوند سیستم های UPS باید به اندازه کافی انعطاف پذیر باشند تا بتوانند تشخیص و تجزیه و تحلیل خرابی پیش بینی را در خود گنجانند. از این رو باید به پروتکل های مدیریت شبکه چندگانه مجهز شوند.

سیستم های UPS برای بخش مخابرات اکنون با شارژرهای با ظرفیت بالاتر شارژرهای اضافی و لوازم جانبی در دسترس هستند که توانایی مدیریت، تشخیص و بهینه سازی نصب های بانکی باتری متوسط ​​تا بزرگ را در اختیار کاربر قرار می دهد. چالش های افزایش ظرفیت انعطاف پذیر و کمترین تقاضای MTTR بهترین راه حل توسط سیستم های UPS مدولار و مقیاس پذیر است.

خریداران باید به دنبال محصولاتی با ویژگی های طیف گسترده ای از ولتاژ ورودی باشند که به افزایش عمر باتری ها کمک می کند. راندمان انرژی بالا که منجر به هدر رفتن انرژی الکتریکی و صرفه جویی در هزینه برای مصرف کنندگان می شود. چگالی توان بالا و ابعاد جمع و جور که به صرفه جویی در فضای گرانب ها، کاهش اجاره و اطمینان از استفاده بهتر از فضا کمک می کند.

سطح شارژر داخلی مدت شارژ را کوتاه می کند. این سیستم UPS تبدیل دوبرابر آنلاین است که در یک برج جمع و جور با باتری های خارجی برای برنامه هایی که نیاز به زمان طولانی دارند، تهیه پشتیبان قرار دارد. سیستم آمپول سری N تک فاز 1-3 kVA UPS نیز یک سیستم UPS تبدیل مضاعف آنلاین با گزینه باتری های داخلی است. سال گذشته Delta سیستم تک فاز 1-3 kVA UPS سری Amplon IN را با یک ترانسفورماتور ایزوله شده داخلی معرفی کرده بود به خصوص برای کاربردهای ارتباط از راه دور در مناطق روستایی و دورافتاده که در آن کیفیت انرژی ورودی ضعیف است و کیفیت توزیع برق نامشخص است.

Amplon IN گالوانیک های خنثی را برای بارها فراهم می کند که از تجهیزات کاملاً مهم برای مخابراتی محافظت می کند. این سیستم دارای نمایشگر است تا اطلاعات مفصلی در مورد شرایط کار سیستم های UPS و پارامترهای الکتریکی مانند ولتاژ ورودی / خروجی، جریان بار ولتاژ باتری و جریان تخلیه شارژ باتری ارائه دهد. این سیستم دارای یک نگهدارنده داخلی است که امکان سرویس دهی سیستم را بدون قطع برق در زمان بحرانی فراهم می آورد.

یو پی اس در سیستم های مخابراتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *